Duży, umeblowany dom mobilny
Dom

Domy mobilne Mobildom

Artykuł sponsorowany.

Od dłuższego czasu twoim marzeniem jest posiadać własny dom? Nie musi być duży, ważne by dawał poczucie prywatności i był po prostu Wasz? Chcecie go postawić na działce rekreacyjnej, w ogrodzie lub ma być alternatywą dla przyczepy kempingowej, lub holenderskiej?

Jeśli tak, to z pomocą przychodzą nasze domy mobilne Mobildom. Dostępne praktycznie dla każdego, występujące w dużym wyborze i w konstrukcji modułowej, co w przyszłości pozwala na łatwą rozbudowę.

Całoroczne domki mobilne – co to takiego?

Mobilne domki letniskowe budowane są w technologii drewnianego szkieletu. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości drewno świerkowe, odpowiednio sezonowane i impregnowane. Jak przystało na całoroczne domki mobilne, są ocieplone wełną mineralną i posiadają kompletne poszycie zewnętrzne i wewnętrzne. Budowane na planie prostokąta, charakteryzują się bardzo funkcjonalnym i ustawnym wnętrzem. Zależnie od Państwa potrzeb, dom mobilny może mieć różną powierzchnię, maksymalne do 35 metrów. Jeśli zachodzi potrzeba budowy większego domu, możliwe jest ich łączenie dwoma lub większą liczbą modułów.

Dlaczego dobrze mieć domek mobilny całoroczny?

Mając działkę rekreacyjną, która do tej pory nie została zabudowana żadnym domkiem, nasza oferta jest idealnym wyborem. Dom 35m2 całoroczny to konstrukcja, która dostarczy mnóstwo satysfakcji w codziennym użytkowaniu. Wakacje spędzone na działce lub zimowe ferie w śnieżnej scenerii, to scenariusz doskonałego odpoczynku. Nasze domki mobilne całoroczne w niczym nie ustępują funkcjonalnością domom w tradycyjnych technologiach. Są bardzo ustawne, wygodne, a do tego bezpieczne. W domku mobilnym jest miejsce na aneks kuchenny z salonem, sypialnię i łazienkę. W największych domkach jest możliwość wydzielenia dodatkowego pomieszczenia, np. na biuro lub pokój dla dziecka, lub gości.

Wykorzystanie domku mobilnego na biuro

Domki mobilne zostały stworzone z myślą o celach rekreacyjnych, ale świetnie sprawdzają się w roli małych biur, pomieszczeń socjalnych lub showroomów. Mogą być ustawione również na parkingach lub innych łatwo dostępnych miejscach. Można w nich urządzić mini lokal gastronomiczny, punkt obsługi klienta, serwis sprzętu sportowego lub inny punkt handlowy. Wewnątrz domków wykonane są kompletne instalacje, obejmujące gniazda rtv, kontakty, włączniki. Znajduje się również tam skrzynka rozdzielcza oraz pozostałe instalacje wod-kan, niezbędne do normalnego funkcjonowania. Ogrzewanie domku zimą może odbywać się np. poprzez klimatyzację lub zainstalowany w nim piecyk na drewno.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.