Po godzinach

Kino jako motyw przewodni imprezy

Modne imprezy tematyczne są ciekawym urozmaiceniem. Wymagają co prawda większego zachodu, jednak pozostawiają piękne wspomnienia. Imprezę tematyczną można zorganizować na wiele okazji, od ślubów, wesel po urodziny lub rocznice.

Impreza w stylu gwiazd filmowych

Może być naprawdę zabawnie, jeśli poprosisz gości o to, aby przebrały się za ulubionego bohatera filmowego lub hollywodzką gwiazdę. Jako gospodarz imprezy musisz zadbać o resztę: dekoracje, przekąski oraz alkohol. Musisz wybrać odpowiednie miejsce, które pozwoli wam na swobodną zabawę.

Wesele jak ze starego kina

Ślub to najważniejszy dzień w życiu dla wielu młodych ludzi. Dlatego należy połączyć nowoczesność z tradycją i odzwierciedlić w tym dniu waszą osobowość, marzenia i zainteresowania. Jeśli oboje jesteście pasjonatami kina i nie wyobrażacie sobie weekendu bez randki w kinie, rozpocznijcie od zaproszeń weselnych, które mogą wyglądać jak ulotki filmowe lub… bilety do kina! Jeśli kino, to oczywiście popcorn i to w ogromnych ilościach! Urządźcie Popcorn Bar z różnymi smakami tej przekąski oraz być formą małych prezentów dla gości.

Dekoracje na takim weselu powinny przypominać o starych filmach: zwoje taśm filmowych,  stare kamery lub tematyczne numerki na stoły.

Impreza urodzinowa w kinie

To będzie wspaniała atrakcja dla dzieci. A ty masz w domu nadal porządek i święty spokój. Dla dzieciaków szykuje się niesamowita zabawa, a po seansie czeka ich poczęstunek, zabawy z animatorem oraz zwiedzanie kina od poszewki. Dla małego solenizanta będzie to niesamowite przeżycie. Takie atrakcje zapewnia na przykład Kino we Wrocławiu, zapewniając świetną zabawę, a ty nie musisz się o nic martwić!

Dekoracje w stylu firmowym

Pasjonaci kina mogą nie tylko urządzać imprezy oddające ich osobowość, ale również urządzić mieszkanie oddające twoje zamiłowanie do kinematografii. Możesz przebierać w wielu dodatkach: od wizerunków hollywodzkich gwiazd, po legendarną Marilyn Monroe, Audrey Hepburn czy Jamesa Bonda. Są dostępne zarówno obrazy, plakaty, poduszki czy naczynia. Możesz również zaszaleć z meblami i sprawć sobie kilka antyków ze złotej ery kina, wyszperane na targach staroci. Co możesz jeszcze na nich znaleźć? Stare kamery, aparaty oraz taśmy, które możesz wykorzystać jako modne eksponaty.

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.