Brama garażowa.
Technologia

Kraty i bramy garażowe do każdego budynku

Artykuł partnera.

Wybierając rozwiązanie, które ochroni dom, garaż czy sklep przed dostępem niepożądanych osób, warto zwrócić uwagę na skuteczne rozwiązania, które dodatkowo zapewniają izolację termiczną. Kraty i bramy wyposażone w napęd ręczny lub elektryczny spełnią nawet największe wymagania.

  1. Bramy garażowe rolowane zapewniają oszczędność miejsca
  2. Bramy garażowe segmentowe – również do budynków energooszczędnych
  3. Kraty rolowane zabezpieczą obiekty handlowe

Jeśli chcesz ochronić dom, garaż, punkt usługowy czy halę przemysłową, przejrzyj cennik z najpopularniejszymi rodzajami osłon, do których należą bramy rolowane, bramy segmentowe oraz kraty rolowane w różnych kolorach. Wyposażone są one w napęd ręczny lub elektryczny. Co warto wiedzieć o tych produktach?

Bramy garażowe rolowane zapewniają oszczędność miejsca

Bramy garażowe rolowane idealnie sprawdzają się zarówno nowobudowanych, jak i istniejących już budynkach. Są to bramy zwijane, wyposażone w silnik, piloty i korbę. Napęd elektryczny umożliwia zastosowanie sterowania zdalnego. Jako że brama pracuje w płaszczyźnie pionowej, a pancerz chowa się w skrzynce, rozwiązanie zapewnia oszczędność miejsca, co jest dużym atutem bram rolowanych. Brama garażowa rolowana sprawdza się idealnie w niskich i krótkich garażach. Profile wypełnione są pianką poliuretanową, co zapewnia doskonałą izolację termiczną. Bramy rolowane mają też trwały kolor i są odporne na ścieranie. Wykazują też dużą odporność na działanie czynników atmosferycznych. Cennik bram garażowych znajdziesz na stronie www.roletyalu.pl/cennik-bram-garazowych.

Bramy garażowe segmentowe – również do budynków energooszczędnych

Bramy garażowe segmentowe składają się z paneli, które są ze sobą połączone z zawiasami. Podczas otwierania bramy, zawiasy przesuwają się po prowadnicach ku górze. Przeglądając cennik bram garażowych, zwróć uwagę na bramy UniPro, które dobrze sprawdzają się również w budynkach energooszczędnych. Konstrukcja jest wykonana z ocynkowanych elementów stalowych, a panele wypełnione są pianką poliuretanową, która zapewnia dużą izolację termiczną i akustyczną. Uszczelka znajdująca się w dolnym panelu ściśle przylega do podłoża, dzięki czemu brama zyskuje dodatkową izolację.

Kraty rolowane zabezpieczą obiekty handlowe

Krata rolowana to najlepsze zabezpieczenie obiektów handlowych, takich jak sklep czy punkt usługowy. Kraty rolowane zapewniają bezpieczeństwo, a dodatkowo nie ograniczają swobodnej wentylacji. Dzięki temu idealnie sprawdzają się w galeriach handlowych oraz garażach podziemnych. Do podnoszenia i opuszczania kraty służy siłownik elektryczny, sterowany przy pomocy przełącznika lub pilota radiowego. Krata jest wykonana ze stopu aluminium oraz pokryta lakierem proszkowym, odpornym na działanie czynników atmosferycznych i ścieranie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.