jesienne dekoracje na weselu
Po godzinach

Dekoracje kwiatowe na ślub jesienią

Artykuł partnera.

Niewątpliwie najwięcej ślubów odbywa się latem. Niemniej coraz więcej par decyduje się na to jesienią. Sprzyja temu wciąż dosyć wysoka temperatura powietrza, przy jednocześnie klimatycznej aurze. Pojawia się zatem pytanie, jakie dekoracje kwiatowe będą odpowiednie na ślub zawierany jesienią? Poszukajmy odpowiedzi na to pytanie.

Dekoracje ślubne na jesień, czyli nawiązanie do pory roku

Niewątpliwie organizując ślub jesienią, warto wybrać dekoracje ślubne nawiązujące do tej pory roku. To doskonały sposób na zorganizowanie klimatycznego ślubu, a później wesela. Dlatego też polecamy wykorzystanie suszonych kwiatów i liści. To elementy bardzo charakterystyczne dla jesieni. Jednocześnie są to po prostu ozdoby niezwykle atrakcyjne. Warto też zwrócić uwagę, że organizacja tego typu dekoracji ślubnych będzie bardzo prosta. Nie ma bowiem ryzyka, że ze względu na zbyt długie przechowywanie dojdzie do zniszczenia kwiatów czy liści. Przecież nie uschną – taka możliwość zwyczajnie nie istnieje.

Jesienią polecamy przyozdabiać kościół i sale weselne wieloma kolorami. Wskazane jest wykorzystanie kwiatów w bardzo zróżnicowanych barwach. W końcu mnogość kolorów to cecha charakterystyczna jesieni. Wybór kwiatów jest bardzo duży. Zalecamy poradzić się w tej kwestii profesjonalistów.

Pozostałe dekoracje ślubne

Oczywiście kwiaty to niejedyne dekoracje ślubne, które warto wykorzystać. Mało tego, aby kwiaty dobrze się prezentowały, warto umieścić je w towarzystwie innych dekoracji. Zawsze dobrym wyborem są świeczki. Polecamy szczególnie masywne modele, o stosunkowo dużych wymiarach. Nie można zapominać o papeterii. Winietki czy zawieszki na alkohol to elementy, z których nie warto rezygnować. Stanowią niewielki wydatek, a przyczyniają się do tworzenia klimatycznej atmosfery. Inną propozycją wartą uwagi są balony. Weselne balony to oryginalny sposób na dekorację sali. Niewątpliwie szczególnie jesienią stanowią dobry wybór, dając szansę zwiększenia liczby kolorów w sali weselnej.

Zapraszamy po więcej informacji: Dekoracje ślubne Poznań.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.