pierścionek
Po godzinach

Oświadczyny – jak powinny wyglądać?

Oświadczyny są dla mężczyzny są najbardziej stresującym wydarzeniem w życiu. Planowanie, zakup pierścionka, zastanawianie się czy rozmiar będzie odpowiedni, wymyślić odpowiednią aranżację randki tak, by przyszła narzeczona niczego się nie spodziewała…

  • Czy istnieją idealne zaręczyny

To zależy od kreatywności mężczyzny i charakteru kobiety. Mężczyzna najpierw bada grunt, co mogłoby się spodobać jego wybrance, podsłuchuje rozmowy z przyjaciółkami bądź aranżuje randkę w kinie z romantycznym filmem, który z pewnością zakończy się sceną z oświadczynami – wtedy będzie dokładnie obserwował jej reakcję.

Wiele kobiet pragnie tradycyjnych, kameralnych zaręczyn tylko we dwoje, w urokliwej knajpce. Dlatego jeśli nie jesteś pewny, jak ten dzień powinien wyglądać, zdecyduj się na tą opcję.

  • Przygotowanie do zaręczyn

Bez względu na okoliczności w jakich chcesz poprosić kobietę swoich marzeń o rękę, skoncentruj się na najważniejszych atrybutach: pierścionku i bukiecie kwiatów.

Zawsze największy problem jest z rozmiarem palca, jednak zawsze możesz w tajemnicy poprosić siostrę lub bliską przyjaciółkę, która pomoże odkryć ten odpowiedni rozmiar. Jeśli jednak wolisz zrobić to sam, możesz zabrać jeden z jej pierścionków w tajemnicy i z nim znaleźć najlepszy rozmiar.

  • Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy

Według tradycji pierścionek zaręczynowy jest pewnym zabezpieczeniem dla kobiety, która ma się zwrócić, kiedy zaręczyny zostaną zerwane. Tak naprawdę już nie praktykuje się tego w tych czasach, jest głównie piękną pamiątką i symbolem. Niektóre głosy mówią, że pierścionek powinien kosztować przynajmniej trzy wypłaty przyszłego narzeczonego. Tak naprawdę to nie ma znaczenia. Przecież najważniejsza jest miłość.

  • Bukiet kwiatów

Jest atrybutem, bez którego nie można wyobrazić sobie oświadczyn. Warto wcześniej dowiedzieć się, jakie kwiaty dać kobiecie z tej okazji, by ominęło je rozczarowanie. Częstym rozwiązaniem są czerwone róże, świadczące o ognistym, namiętnym uczuciu.

  • Co powiedzieć podczas zaręczyn

Każdy z was z pewnością zna najlepiej swoją kobietę, ale stres zawsze jest. Co powiedzieć w tak wyjątkowej chwili, aby nie wyjść na durnia? Zastanów się, dlaczego twoja kobieta jest wspaniała i powiedz, że nie wyobrażasz sobie bez niej życia. Następnie uklęknij i zadaj to najważniejsze pytanie! Później jest już czas na radość i ekscytację.

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.