Klimatyzacja w biurze.
Technologia

Poznaj nowe bardziej wydajne systemy PACi

Artykuł partnera.

Klimatyzacja to dzisiaj podstawa w nowoczesnych budynkach użytkowych. Coraz częściej systemy te montuje się również w budynkach mieszkalnych, z uwagi na gorące i długie okresy lata. Decydując się na montaż klimatyzacji, najlepiej wybrać system nowoczesny, korzystający z innowacyjnych rozwiązań i technologii, jak PACi. Na czym polega fenomen tych systemów?

Niezawodne i bezpieczne klimatyzatory marki Panasonic

PACi to seria wysokiej klasy klimatyzatorów, pochodzących od renomowanego producenta, jakim jest znana na całym świecie firma Panasonic. Zanim zostaną one dopuszczone do sprzedaży, przechodzą bardzo rygorystyczne testy jakości oraz bezpieczeństwa. Producent chce mieć pewność, że jego sprzęt spełnia wszystkie normy rynkowe, ale jest również w pełni bezpieczny do użytkowania przez jego klientów. Podstawową zaletą systemów PACi jest możliwość ich dostosowania do różnego rodzaju budynków o różnych wielkościach. Wynika to ze zwiększonej długości orurowania, która umożliwia optymalizację klimatyzatora, zgodnie z potrzebami użytkowników.

Najważniejsze zalety klimatyzatorów PACi

Warto zwrócić uwagę na niewielki rozmiar oraz masę urządzenia. Ponieważ waży ono zaledwie 98 kilogramów, można je z łatwością przenosić i zmieniać miejsce jego ustawienia. Wąska i lekka konstrukcja urządzeń umożliwia ich szybką i bezproblemową instalację. Sama instalacja również jest procesem intuicyjnym, który nie przysparza większych trudności, ani problemów. PACi to klimatyzatory, które cechuje również tryb cichej pracy. Użytkownik ma możliwość obniżenia generowanego przez klimatyzator hałasu o 5 dB. Producent umożliwił również regulację przy pomocy zewnętrznego sygnału wejściowego. Dla wielu osób jest to spore udogodnienie, ponieważ przez cały czas żyjemy w hałasie o sporym natężeniu i powinniśmy minimalizować jego ilość, kiedy to tylko możliwe, z uwagi na nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Maksymalna oszczędność energii dzięki klimatyzatorom PACi

Decydując się na klimatyzację, wiele osób obawia się wysokich kosztów jej eksploatacji. W odpowiedzi na ich potrzeby, systemy PACi konstruowane są w taki sposób, aby umożliwić maksymalną oszczędność energii elektrycznej, a tym samym nie zwiększać wysokości rachunków za prąd. PACi od Panasonic cechują się jednym z najniższych współczynników COP w całej branży, dzięki bardzo nowoczesnej konstrukcji i innowacyjnym podzespołom. Ponadto, zastosowany w nich, bardzo wydajny czynnik chłodniczy R410A, umożliwia realne obniżenie emisji CO2. Powinno mieć to znaczenie dla nas wszystkich, ponieważ w ten sposób nie szkodzimy naszej planecie, a tym samym również nam samym. Lepsza wydajność urządzenia i doskonałe osiągi, możliwe są dzięki zastosowaniu wysokowydajnej sprężarki kompaktowej. Decydują się na klimatyzator z systemem PACi warto skorzystać z bogatej oferty Aircon.panasonic.eu, gdzie można również dowiedzieć się wiele o dostępnych seriach PACi standard oraz elite i wybrać optymalne rozwiązanie dla siebie. Takie urządzenie na pewno przyniesie korzyść w postaci idealnej temperatury, a jednocześnie niewielkich kosztów dodatkowych.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.