Naprawa sprzętu AGD w domu jednorodzinnym
Wyposażenie domu

Naprawa sprzętu AGD to nasza specjalność. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Artykuł sponsorowany.

Naprawa sprzętu AGD to poważne wyzwanie, które wiąże się z koniecznością ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Zadaniem naszej firmy jest nie tylko szybka i profesjonalna naprawa AGD Gliwice, ale też działanie na rzecz Klienta, bo to on jest w tym wszystkim najważniejszy.

Co możemy dla Państwa zrobić?

Świadczone przez nas usługi obejmują kompleksową naprawdę sprzętu AGD na śląsku. Jesteśmy zespołem, który składa się z doświadczonych pracowników różnych specjalizacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie dopasować wybrane zlecenie do określonego pracownika. W związku z tym:

  • możemy dokładnie wycenić usługę naprawy i to przed jej podjęciem,
  • realizujemy naprawy szybko; większość z nich odbywa się w siedzibie Klienta,
  • docieramy do naszych Klientów najszybciej, jak to tylko możliwe.

Jak pracujemy sprzęty AGD?

Realizacja naprawy AGD na śląsku odbywa się w sposób wieloetapowy. Proces ten rozpoczyna się od zgłoszenia awarii do naszego Biura Obsługi Klienta. Następnie nasi pracownicy kontaktują się z wybranym specjalistą w celu omówienia terminu wizyty. Zadaniem specjalisty jest nie tylko ocenienie rozmiaru szkód i przyczyn awarii, ale też porozumienie się z klientem w celu ustalenia daty i godziny naprawy. W umówionym terminie specjalista dojeżdża do Klienta i dokładnie sprawdza sprzęt, wyceniając jednocześnie usługę jego naprawy. Dzięki temu Klient od razu wie, czy naprawa AGD Gliwice jest z jego perspektywy opłacalna. Zdecydowana większość realizowanych przez nas napraw odbywa się w siedzibie Klienta. W naprawdę trudnych przypadkach sprzęt jest transportowany jest do warsztatu, w którym jak najszybciej usuwa się usterkę.

Dlaczego warto zaufać FixAGD.pl?

Istnieje co prawda kilka powodów, dla których warto nam zaufać. Oto one:

  • działamy najszybciej, jak to tylko możliwe; wiemy, że sprawny sprzęt AGD to podstawa dobrze funkcjonującego domu,
  • nasze usługi realizujemy w sposób kompleksowy i profesjonalny,
  • już na wstępie informujemy Klienta o koszcie przyszłych napraw,
  • zanim podejmiemy się naprawy, pytamy się Klienta o to, czy wykorzystać do tego celu części oryginalne, czy też ich zamienniki,
  • stale rozbudowujemy pakiet świadczonych przez nas usług i rozwijamy nasze umiejętności,
  • nasz zespół składa się ze specjalistów w każdej dziedzinie.

Podsumowując, nasza firma to godny zaufania podmiot, któremu warto zaufać. Dzięki nam sprzęt AGD jest naprawiany szybko, sprawnie i profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu! Nasze Biuro Obsługi Klienta jest czynne cały czas, to jest 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.