Kobeta robi pranie w małej pralce
Dom

Najmniejsze rozmiary pralek

Artykuł partnera.

W mieszkaniu czy domu nie zawsze dysponuje się odpowiednią ilością miejsca, która pozwoliłaby na umieszczenie większego sprzętu AGD. Wówczas rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na małe pralki. Natomiast modele mini będzie można użytkować nawet w przyczepach kempingowych czy domkach letniskowych.

Zanim podejmie się decyzję o wyborze konkretnej pralki, warto ustalić jaką ilością miejsca dysponujemy. Na tej podstawie można zdecydować się na takie urządzenia, które zmieszczą się w konkretnej przestrzeni użytkowej. Następnie można sprawdzić między innymi, jakie funkcje jest w stanie zapewnić mała pralka. Porównanie urządzeń pochodzących od różnych producentów to sposób, aby zdecydować się na takie, które sprawdzą się podczas użytkowania.

Mini pralka Electrolux zapewni możliwość korzystania z takich specjalnych programów jak:

  • do wełny,
  • bawełny
  • ekonomiczny do bawełny,
  • tkanin syntetycznych.

Pralka mająca wymiary 67×49,5×51,5 cm oferuje także funkcję wirowania, płukania, odprowadzania wody.

Różne modele mini pralek marki Candi

W produkcji mini pralek specjalizuje się także marka Candi. Wszystkie mają wymiary 70x51x45 cm. Poszczególne modele różnią się wyglądem panelu sterowania, wyświetlaczem czy kolorem bębna. W ten sposób można je z powodzeniem wkomponować we wnętrza o różnej stylistyce. Małe pralki marki Candi gwarantują załadunek 4 kilogramów ubrań. Oferują klasę energetyczną A+, prędkość wirowania 1100 obrotów na minutę.

W urządzeniach dostępne są takie programy jak:

  • bawełna,
  • eko,
  • pranie wstępne,
  • pranie w zimnej wodzie.

Sporą zaletą modeli pralek Candi jest energooszczędność. Pozwala to ograniczyć wydatki na prąd. Równocześnie modele Candi Aquamatic znane są z niezawodności. To gwarancja wielu lat użytkowania bez konieczności wymiany urządzenia czy kosztownej naprawy. Mała pralka może doskonale sprawdzić się w kawalerkach czy mniejszych mieszkaniach. Dużo łatwiej jest w takiej sytuacji znaleźć odpowiednią ilość wolnej przestrzeni użytkowej na umieszczenie w niej urządzenia.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.