Mężczyzna otwiera lodówkę
Wyposażenie domu

Jaka lodówka marki Haier? Ranking polecanych urządzeń

Artykuł sponsorowany.

Chcesz kupić dobrą lodówkę do twojej kuchni? Sprawdź urządzenia marki Haier! Sprzęty są cenione za doskonały design i szereg innowacyjnych rozwiązań. Dowiedz się, na jakie parametry zwracać uwagę i które modele będą udanym zakupem!

Haier – co to za marka?

Z dużą dozą prawdopodobieństwa słyszałeś o marce Haier. Każdy, kto rozgląda się za dobrą lodówką, prędzej czy później trafi na urządzenia tej firmy. To międzynarodowe przedsiębiorstwo z siedzibą w Chinach. Marka obecna jest na ponad 200 światowych rynkach! Imponująca jest również liczba pracowników, przekraczająca 100 000. Innowacyjne technologie są rozwijane w ponad 10 ośrodkach badawczych, a sprzęty produkowane – w 133 zakładach produkcyjnych.

Za punkt przełomowy w historii firmy uchodzi ten, w którym prezes, Zhang Ruimin, zniszczył na oczach pracowników wadliwe chłodziarki, wobec których zgłaszane były reklamacje – na oczach wszystkich pracowników. Od tego czasu, czyli od połowy lat 80., firmie przyświeca idea jakości i niezawodności, a także – wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

Starania przedsiębiorstwa potwierdzają świetne wyniki sprzedażowe i pozytywne recenzje użytkowników odnośnie produktów marki Haier.

Czym się kierować, wybierając lodówkę?

Zastanawiasz się, jakie są najważniejsze parametry przy wyborze lodówki? Zacznij od określenia, czego właściwie szukasz. Czy potrzebny ci sprzęt do zabudowy, czy może wolnostojący? Te ostatnie przestały być wielkimi, białymi bryłami, które przytłaczają starannie zaaranżowaną przestrzeń. Przeciwnie – stały się dobrze zaprojektowanymi urządzeniami, które dobrze uzupełniają wystrój wnętrza. Takie sprzęty dają też więcej możliwości ustawienia – zwłaszcza wtedy, gdy liczy się każdy centymetr.

Gdy wiesz już, że sprzęt wolnostojący to dobra opcja dla ciebie, pora określić, czy lepiej zdecydować się na klasyczną chłodziarko-zamrażarkę, czy może na model side by side. Bardziej pojemna lodówka przydaje się w wielu sytuacjach – to idealne rozwiązanie dla liczniejszych rodzin, współlokatorów dzielących mieszkanie, a także – domu zapalonych ogrodników lub działkowiczów, przygotowujących własne zapasy.

Jakie parametry dokładnie przeanalizować, porównując poszczególne modele? Zwróć uwagę na:

 • wymiary urządzenia;
 • pojemność chłodziarki i zamrażarki;
 • klasę energetyczną;
 • generowany hałas;
 • zastosowane technologie, w tym No Frost;
 • łatwe sterowanie;
 • udogodnienia związane z przechowywaniem warzyw i owoców;
 • elegancki design;
 • dodatkowe funkcje.

Polecane modele Haier – jaką lodówkę kupić?

Ile trzeba zapłacić za dobrze ocenianą lodówkę Haier? Najtańszy model kupisz za mniej niż 3000 zł. Bardziej zaawansowane, większe modele, mogą przekraczać nawet 10000 zł. Zobacz najpopularniejsze propozycje omawianego producenta!

 • HAIER HFW7720EWMP – innowacyjny, a przy tym doskonale zaprojektowany sprzęt French Door za ok. 5500 zł. Chłodziarka ma pojemność 337 l, zamrażarka – 140 l. Dzięki wygodnym szufladom masz zawsze łatwy dostęp do mrożonek. Docenisz szufladę z regulacją temperatury My Zone Plus i Humidity Zone – stałą wilgotnością na poziomie 90%. Klasa energetyczna tego modelu to E. Spodoba ci się także wygodne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej. Nie zabrakło tutaj No Frost i trybu wakacyjnego.
 • HAIER HSR3918EWPG – świetnie oceniany model side by side za mniej niż 4000 zł. Chłodziarka ma pojemność 330 l, zamrażarka – 191 l. Masz tutaj wygodne pojemniki Fresh Box, idealne do przechowywania warzyw i owoców. Możesz skorzystać z szybkiego chłodzenia i mrożenia Super-Cool i Super-Freeze. Docenisz też wygodny dozownik wody – częste korzystanie z niego sprzyja dbaniu o zdrowe nawodnienie. Sprzęt wyposażony jest w technologię No Frost. Znajdziesz tu również tryb wakacyjny.
 • HAIER HTR5619ENMG – bardzo entuzjastycznie oceniany sprzęt za mniej niż 3000 zł. Pojemność chłodziarki to 234 l, zamrażarki – 114 l. Klasa energetyczna modelu to E. Znajdziesz tu wspomniane wcześniej szuflady My Zone i Humidity Zone. W tej 3-drzwiowej lodówce nie zabrakło technologii No Frost i trybu wakacyjnego. Spodobają ci się też funkcje szybkiego chłodzenia i mrożenia Super-Cool i Super-Freeze.

To tylko niektóre z dobrze ocenianych sprzętów. Zobacz inne lodówki Haier w sklepie MediaMarkt i wybierz najlepszy model dla siebie!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.