Pierwsze spotkanie z rodzicami partnera
Po godzinach

Jak się ubrać na pierwsze spotkanie z rodzicami partnera?

Artykuł partnera.

Pierwsze spotkanie z potencjalnymi teściami może być powodem do stresu. Nie można się temu dziwić, bo przecież każdy chciałby przed rodzicami partnera pokazać się z jak najlepszej strony. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i koniecznie trzeba się postarać, by było ono odpowiednie. Jak więc się ubrać, żeby wyglądać dobrze, czuć się pewnie i równocześnie zrobić dobre wrażenie?

Postaw na subtelną elegancję

Teoretycznie, jeśli po prostu masz odwiedzić rodziców partnera w ich domu na wspólnym obiedzie czy kolacji, to nie musisz przejmować się zbyt wieloma konwenansami. Podczas kameralnego obiadu w wąskim gronie nie trzeba przecież błyszczeć białą koszulą i skromną garsonką jak na egzamin maturalny. W rzeczywistości jednak trzeba zadbać o taki dobór ubrań, by cała stylizacja wyglądała dobrze i jednak, by była dość elegancka. Z tego powodu doskonałym wyborem może być sukienka wizytowa. To sukienki, które nie są eleganckie w klasycznym ujęciu. Często są kolorowe albo ozdobione kwiatowym motywem, dzięki któremu mogą równocześnie być dziewczęce i romantyczne. Sukienki wizytowe to bardzo dobry wybór, który Twoi potencjalni teściowie powinni docenić. Na https://wearmedicine.com/s/sukienki-wizytowe znajdziesz mnóstwo modeli sukienek, które są w pewnym sensie skromne, ale równocześnie są kobiece. Nie musisz przecież rezygnować ze swoich ulubionych kolorów czy elementów odzieży, w których czujesz się dobrze. Po prostu połącz je z odpowiednio dobraną sukienką.

Ubranie powinno być skromne

Warto zaznaczyć, że na spotkanie z rodzicami partnera warto ubrać się skromnie. Sukienki w długości mini, głęboki dekolt, odsłonięte plecy, wyzywające kolory czy krzykliwe wzory z pewnością nie będą dobrym wyborem. Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie, to wybierz skromne ubranie. W ten sposób możesz okazać im szacunek, na który przecież zasługują. Pamiętaj, że spotkanie z nimi to nie impreza na dyskotece ani wyjście do klubu z koleżankami. Ubierz się stosownie do okoliczności po to, by później się nie wstydzić i nie musieć robić wielkich oczu. Na pewno będziesz czuła się bardziej pewna siebie, gdy będziesz dobrze ubrana.

Zawsze zapytaj o okazję lub powód spotkania

Zanim wybierzesz się na spotkanie z rodzicami partnera, powinnaś upewnić się, jak będzie ono wyglądało. Być może będzie to obiad w ich domu, ale może też być oficjalna kolacja w restauracji, huczne wesele, eleganckie absolutorium, a może grzybobranie czy rodzinny wypad na ryby. Opcji jest naprawdę nieskończona ilość, a Twój ubiór powinien być dopasowany do okazji. Przecież na ryby nie możesz pojechać ubrana w sukienkę wizytową i szpilki. Żeby uniknąć nieprzyjemnej sytuacji, powinnaś zadbać o to, by nie doszło do nieporozumienia. W razie potrzeby możesz też zapytać swojego partnera czy podczas spotkania będzie obowiązywał konkretny dress code. Zdarza się przecież, że wymagana jest odzież w konkretnym stylu. W takim wypadku może się okazać, że sukienka wizytowa nie będzie wystarczająco elegancka, a Ty musisz raczej wyposażyć się w kreację godną gwiazdy wielkiego ekranu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.